BARDZO WAŻNA INFORMACJA
Od środy 14.11.2012 rozpoczynam pracę w gabinecie na Polnej Róży 6. Można zapisywać się do mnie lub do pani Katarzyny Wawrzak, obecnie Mqarszałek , na razie dzwoniąc pod numer mojej komórki 508 131 262. Na razie można dzwonić 8-10 lub 19 - 22. jeśli nie będę odbierać proszę zostawić numer telefonu - na pewno oddzwonię w ciągu dnia. Powoli rozkręcimy "Polną Różę"
 
ZMIANA
Zmiana WAŻNE
Z dniem 17.10.2012 kończę 5 letnią współpracę z Medycyną Dziecięcą. Nie będę przyjmować w żadnej placówce należącej do tej firmy.
W tej chwili nie umiem Państwa poinformować gdzie będę pracować, ale mam nadzieję w ciągu najbliższych tygodni mieć dla Państwa jakieś wiadomości. Proszę zaglądać na stronę, Wiadomość nagram także na sekretarkę komórki.
Prawdopodobnie do czasu wyjaśnienia się mojej sytuacji będę mogła umawiać się u państwa w domu. Prawdopodobnie będę dojeżdżać w obrębie południowej Warszawy tj. Ursynów, Mokotów, Stegny, Wilanów, Praga Południe, Gocław, Wawer, Rembertów. Dalszych dojazdów raczej nie będę brała pod uwagę.
 
Wszystkie teksty i zdjęcia s± autorstwa Elżbiety Szeligi podlegaj± ochronie autorskiej i nie mog± być kopiowane bez zgody autora.